O mnie

Hej, jestem Kasia

Zajmuję się projektowaniem graficznym & malowaniem obrazów.

Z zamiłowania jestem plastykiem, a praca jako grafik pozwala mi na realizację moich pasji. W projektowaniu graficznym posiadam wieloletnie doświadczenie jako freelancer oraz grafik etatowy. Na co dzień zajmuję się tworzeniem grafiki dla firm w oparciu o najnowsze trendy graficzne, zarówno na potrzeby internetu jak i druku.

Co mnie napędza?


Sztuka

Stworzyć projekt wyróżniający się na tle konkurencji to nie lada sztuka, ale zacięcie plastyczne znacząco to ułatwia! Projektowanie reklam wymaga odrzucenia wszelkiej sztampowości, stałego rozwijania kreatywności i ćwiczenia poczucia estetyki. Sztuka plastyczna jest doskonałą metodą na rozwijanie tych cech. Dla mnie malowanie obrazów to nie tylko hobby — to coś, co napędza moją kreatywność i sprawia, że moje projekty reklam są najlepsze!Pasja

Pasja to coś, czemu oddajemy się bezgranicznie, bo czujemy w tym sens i wiemy, że jesteśmy w tym najlepsi. Dla mnie grafika komputerowa to współczesny sposób na realizowanie tego, czym żyję na co dzień, czyli artyzmu. Działa to także w drugą stronę — pasja artystyczna napędza mnie do wyrażania miłości do sztuki w grafice. Dlatego nawet najmniejsze zlecenie, takie jak projektowanie baneru, traktuję jako twórcze zajęcie.

Doświadczenie

Doświadczenie stało się moim najlepszym nauczycielem! Jako grafik etatowy dowiedziałam się tego, na czym polega praca w zespole, do perfekcji opanowałam obsługę programów graficznych i nauczyłam się pracować pod presją czasu. Jako freelancer lepiej dostrzegam potrzeby zleceniodawców, stałam się także mistrzem planowania. Zebrane przez lata doświadczenie w pracy zdalnej i na etacie napędza mnie do efektywnej pracy.

Kontakt

Katarzyna Kłak
535 580 011
poczta@lazuliart.pl
Oleśnica - Wrocław

Social Media

Facebook
Instagram
Pinterest

@Copiright Lazuliart 2020